Huvudkontor

Besöksadress

Hammarby fabriksväg 29-31, 4tr
120 30 Stockholm

Postadress

Box 6079, 102 32 Stockholm

Kundtjänst

Telefon: 010-10 10 222
E-post: support@apoex.se

Kontoret i Göteborg

Besöksadress

Stora Åvägen 21
436 34 Askim

Postadress

Box 6079, 102 32 Stockholm

Kundtjänst

Telefon: 010-10 10 222
E-post: support@apoex.se

Kontoret i Malmö

Besöksadress

Blidögatan 27
211 24 Malmö

Postadress

Box 6079, 102 32 Stockholm

Kundtjänst

Telefon: 010-10 10 222
E-post: support@apoex.se

Lager i Bromma

Postadress

Box 6079, 102 32 Stockholm

Telefonnummer

010-10 10 222

Lager i Kalmar

Postadress

Box 6079, 102 32 Stockholm

Telefonnummer

010-10 10 222


Kontaktpersoner

Jens Berlips

VD

E-post: jens.berlips@apoex.se

Anitta Andersson

Driftchef Skåne

E-post: anitta.andersson@apoex.se

Adam Lindberg

Vice VD

E-post: adam.lindberg@apoex.se

Henric Bundy

Driftchef Sverige

E-post: henric.bundy@apoex.se

Eva Einarsson

Kvalitetschef

E-post: eva.einarsson@apoex.se

Sara Ardizzone

HR-chef

E-post: hr@apoex.se

Monica Fagraeus

Chef för Sortiment och Tjänster

E-post: monica.fagraeus@apoex.se 

Lisbet Norlander

Processägare kliniska prövningar

E-post: lisbet.norlander@apoex.se

Här finns vi

Vi strävar efter att finnas nära våra kunder utan att tappa de fördelar som centraliserade funktioner kan ge. Idag finns vi på följande platser:

  1. Huvudkontor – Stockholm, Hammarby
  2. Säljkontor – Göteborg
  3. Säljkontor – Malmö
  4. Driftsenhet – Stockholm, Bromma
  5. Driftsenhet – Kalmar
  6. Driftsenhet – Västerås
  7. Driftsenhet – Eskilstuna
  8. Driftsenhet – Örebro
  9. Driftsenhet – Skåne
  10. Driftsenhet – Katrineholm
  11. Driftsenhet – Nyköping
  12. Driftsenhet – Lindesberg
  13. Driftsenhet – Karlskoga
  14. Driftsenhet – Karlstad